Bands that will be on our show.

Jakub Ondra

Singer, songwriter, composer

Jakub Ondra je tudent gymnázia a narodil se před 19 lety v Praze. V patnácti letech začal hrát na kytaru a zpívat první písničky. Největší muzikantskou školou mu byla a zatím pořád je ulice. Kuba už od šestnácti začal hrát (a dodnes hraje) několikrát týdně u východu z metra a v ulicích Prahy. Nechává se při tom motivovat podporou turistů a náhodných kolemjdoucích. Původně zpíval pouze v angličtině písničky svých oblíbených interpretů. 

To se ovšem před dvěma lety změnilo. Pod vlivem celkového přetlaku, nejen z prvních lásek, došlo na potřebu vlastního vyjádření. Začal psát svoje první písně a to navíc v češtině. Jeho další koníček po kytaře je literatura. “Hodně čtu. Každý měsíc zvládnu tak pět knih. Myslím, že je škoda, že lidé na knížky postupně zapomínají. Dá se v nich najít to, co bychom jinak hledali hodně dlouho”. 

Jakub Ondra je písničkář, kterého doslova objevila ulice. Takzvaný busking je pro něj a pro jeho příležitostné spoluhráče (Honzu Reka a Štěpána Krtičku) součástí jejich současného života.

Social medias: Facebook or Instagram

 

Prago Union

Prague Hip-Hop band

Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo. Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich 3 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt.

Social medias: Facebook or Instagram

 

Prague Conspiracy

Rock / Punk Rock / Pop band

Prague Conspiracy patří k předním klubovým kapelám. Jejich doménou jsou živá vystoupení, která charakterizuje energický projev a opravdu nadupaná show světové úrovně, jimiž si získávají stále více fanoušků nejen v Čechách. Za svou poměrně krátkou existenci, kterou kapela datuje od roku 2010, stihla odehrát přes 400 koncertů.
Hudebně staví Prague Conspiracy na ostrých kytarových riffech, chytlavých melodiích a úderném rytmu. Skvělá sexy zpěvačka Aneta svým zpěvem i vizáží odlehčuje tvrdý rock ovlivněný punkem a zpřístupňuje kapelu širokému publiku.

Své poslední album s názvem Inner Game vydála kapela v dubnu 2016. 

Social medias: Facebook or Pictagram